Logo MCFR
ГоловнаГоловна

Останні повідомлення

Показано: 10 із 1500

Виводити

torywka

21.11.2017 15:21:03

RE: адреса в лікарняному

Але бухгалтерія не бере((( каже, що юридична адреса...

Перейти Arrow

torywka

21.11.2017 15:14:11

RE: адреса в лікарняному

Велике дякую

Перейти Arrow

Інна Федорченко

21.11.2017 14:27:43

RE: адреса в лікарняному

ст.93 Цивільного кодексу України (Місцезнаходженням юридичної особи є фактичне місце ведення діяльності чи розташування офісу, з якого проводиться щоденне керування діяльністю юридичної особи (переважно знаходиться керівництво) та здійснення управління і обліку).

Перейти Arrow

Вікторія

21.11.2017 14:15:51

Програміст 1С, назва посади за класифікатором

Чи правомірно зауваження що підприємство невірно застосувало назву посади Програміст (база даних) за кодом класифікатора 2132.2 так як у штатному розписі назва посади Програміст 1С (код 2132.2)

Перейти Arrow

torywka

21.11.2017 14:04:27

RE: адреса в лікарняному

Дякую, а не підкажете, на яку норму ссилатись? Просто багато працівників приносять лікарняні з фактичним місцем роботи, а не з місцем реєстрації ФОП. А бухгалтерія каже, що має бути юридична адреса.

Перейти Arrow

Інна Федорченко

21.11.2017 12:17:22

RE: адреса в лікарняному

Добрий день! В листку непрацездатності має бути зазначена фактична адреса, та, за якою розташована юридична особа, де працюють працівники.

Перейти Arrow

Інна Федорченко

21.11.2017 10:53:01

RE: Запис до трудової книжки про заохочення та нагородження

Добрий день! Ознайомтеся, [url]https://www.kadrovik01.com.ua/article/3796-zapis-do-trudovo-knijki-pro-zaohochennya[/url]

Перейти Arrow

Ольга Ти

21.11.2017 10:28:46

RE: Запис до трудової книжки про заохочення та нагородження

Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи вносити запис до трудової книжки у відомості про заохочення про премію всьому колективу підприємства з нагоди Дня працівників сільського господарства?

Перейти Arrow

torywka

21.11.2017 10:17:53

адреса в лікарняному

Доброго дня колеги. Розумію, що питання дещо дивне, але хочу уточнити... ФОП зареєстрований в одному місці, а фактичну діяльність веде в іншому. Яку адресу в лікарняному має вказати працівник? Наприклад: ФОП зареєстрований у Львові, а діяльність веде в Черкасах. Всі працівники працюють і живуть в Черкасах. У лікарняному має біти вказана адреса у Львові? Я вірно розумію?

Перейти Arrow

Ольга

20.11.2017 20:39:16

RE: Відпустка

Добрий день. У мене запитання чи маэ право и скильки належить днив видпустки посадовийособи органив мисцевого самоврядування на видпустку по ст.47 Закону Украини По ЧАЕС як постраждалий 3 категории працюючий на територии добровильного видселення. вибачте не маэ украинськои мови на клавиатури. ( наприклад 30 календарних днив основноъ видпустки и 7 днив по ЗУ по ЧАЕС, тому що в третий категориъ добровильного видселення щоб видпустка не перевищувало 37 календарних днив .)

Перейти Arrow

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

 
 

Профайл Особистий
кабінет