Logo MCFR
ГоловнаФорум

ВЕБІНАР «ВІДПУСТКА-2016: ВІДПОВІДІ НА «СПЕКОТНІ» ЗАПИТАННЯ»,

Дмитро

26.05.2016

15:41

при реєстрації на вебінар не повністю ввів питання

хотілось запитати наступне

"як змусити себе та державу виконувати закон"

зокрема
Законом України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" передбачено
надання жінкам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, відпустки по вагітності і родах тривалістю 90 календарних днів до родів і 90 календарних днів після родів, яка обчислюється сумарно і надається жінкам повністю незалежно від кількості днів, фактично використаних до родів, з оплатою в розмірі повного заробітку незалежно від страхового стажу та місця роботи.

Працівники, які працюють (перебувають у відрядженні) на територіях радіоактивного забруднення, надається щорічна відпустка тривалістю пропорційно відпрацьованому на цих територіях часу:
- у зоні посиленого радіоекологічного контролю - 30 календарних днів. Загальна тривалість відпустки не повинна перевищувати 42 календарних днів.
Розділом 4 ЗУ "Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи " встановлений правовий режим зони посиленого радіоекологічного контролю.
Постановою КМУ №106 від 23.07.1991 року "Про організацію виконання постанов Верховної Ради Української РСР про порядок введення в дію законів Української РСР "Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи" та "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи" визначено населені пункти віднесені до відповідних зон.

всі нормативні акти ДІЮЧІ
тобто щорічна відпустка для осіб, які працюють в зоні посиленого радіоекологічного контролю, МАЄ становити 30 днів, а відпустка по вагітності і родах 180 днів.

є велика кількість листів мінсоцполітики (2 адресовані особисто мені) де говориться про те що ЗУ №76-VIII від 28.12.2014 року внесено зміни до ЗУ "Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи " якими виключено абзац 5 частини 2 статті 2, а раз немає визначення поняття "зона посиленого радіоекологічного " значить немає і такої зони.
на мою думку таке трактування закону суперечить змісту положень нормативних актів наведених мною.

то як змусити себе і державу надавати працівникам відпустки в розмірах визначених законом України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"


Світлана

30.05.2016

10:33

Стаж державної служби 10 років з 01.07.2016. Якої тривалості надається додаткова відпустка за стаж по новому Закону "Про держслужбу"?

Настя

05.07.2016

15:48

Відповідь користувачу Світлана на повідомлення #191108

Світлано, за новим Законом Ви маєте право на додаткову відпустку тривалістю 6 календарних днів.

Модератори:


Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

 
 

Профайл Особистий
кабінет