Logo MCFR
ГоловнаФорум

Повідомлення Державної фіскальної служби про прийняття на роботу працівника

maik_ova@ukr.net

17.07.2017

11:34

Відповідь користувачу ONE на повідомлення #200932

дуже дякую за змістовну відповідь

Анна

29.08.2017

12:14

Доброго дня. Приймаємо працівника на роботу в серпні 2017р. Повідомлення помилково відправила у періоді липень 2017р. але з серпневими датами, прийшла квитанція з попередженням. Зробила скасовуюче повідомлення в липні 2017р. і нове правильне повідомлення про прийняття в серпні2017. Хвилююся чи будуть штрафи за липень 2017?

Анна

29.08.2017

12:15

Доброго дня. Приймаємо працівника на роботу в серпні 2017р. Повідомлення помилково відправила у періоді липень 2017р. але з серпневими датами, прийшла квитанція з попередженням. Зробила скасовуюче повідомлення в липні 2017р. і нове правильне повідомлення про прийняття в серпні2017. Хвилююся чи будуть штрафи за липень 2017?

Екатерина

11.10.2017

10:26

Добрий день! Підкажіть, будь ласка, якщо ми приймаємо на виробничу практику дітей з ПТУ, чи потрібно подавати звіт про прийнятих до ДФС.

Інна Федорченко

11.10.2017

11:23

Катерино, доброго дня! Пункт 3.7 Положення №93 передбачає:якщо на підприємстві є вакантні місця, то студент може бути прийнятий на штатну посаду.Якщо директор згоден, готуєте наказ про прийняття за строковим трудовим договором на час проходження навчальної практики, повідомляєте ДФС, оформлюєте особову картку П-2.

Йокиш

30.10.2017

12:34

Доброго дня. Старий директор звільняється 31 жовтня. Новий приступає до обов'язків директора з 01 листопада.
Як правильно повідомити ДФС? Як я розумію, повідомлення необхідно направити 31 жовтня, то тоді старий директор підписує наказ про призначення на посаду нового директора чи як?
Дякую

Ірина

30.10.2017

12:41

Відповідь користувачу Йокиш на повідомлення #202630

Так, старий підписує Повідомленя, він же ще діючий директор.

Йокиш

30.10.2017

13:06

Ірина писал(а):
Так, старий підписує Повідомленя, він же ще діючий директор.

Це зрозуміло, а ось що робити стосовно наказу про прийняття (вступ на посаду) нового директора. Його хто має підписати? Раніше було сам новий директор підписував - приступаю до виконання обов'язків ....але зараз ситуація, що наказ раніше, ніж новий директор приступає до своїх обов'язків

Наталія

01.11.2017

16:46

Якщо жінка влаштувалась на роботу (держслужба), на випробувальний термін, та виявилось що вона вагідна (термін 20 тижнів), чи мають право її звільнити? Та чи мають право ставити її на випробувальний термін?

Модератори:


Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

 
 

Профайл Особистий
кабінет