Logo MCFR
ГоловнаФорум

достроковий вихід з декретної відпустки

Наталія

27.02.2017

14:42

Відповідь користувачу sweet на повідомлення #149936

Кадровик-01 писал(а):
Про достроковий вихід з декретної відпустки — у консультації «Переривання відпустки по догляду за дитиною»

Марина

27.02.2017

20:16

Добрий вечір. Питання: виходжу з декретної відпустки на 19 днів раніше., тобто 1.03.2017р. Треба писати заяву? І ще,виплати з совбезу отримую : одноразова допомога на другу дитину, яку розподілили на 4 роки, чи не перестануть її виплачувати, якщо вийду на повну ставку майже через 3 роки? І отримую допомогу , як одинака мати, за першою дитиною, як з цією виплатою буде?

Ольга

03.03.2017

12:05

Доброго дня, допоможіть розібратися в такому питанні: на підприємстві є посада - охоронник, але фактично він виконує функції впуск випуск автомобілів на територію. Чи можна в штатному перейменувати його посаду без попередження? Чи не буде перейменування як зміна істотних умов праці? Дякую

Інна Федорченко

03.03.2017

12:49

Ольго доброго дня!Зміна кодів,виправлення технічних помилок не потребуюють попередньої згоди працівника.Втім,зміна посад (відсутня посада у КП або підібрана без урахувань професійного угрупування) ,згідно з ст.32 КЗпП України кваліфікується,як зміна істотних умов праці.

Ольга

05.03.2017

14:15

Відповідь користувачу Інна Федорченко на повідомлення #197808

Дякую

Стефанія

09.03.2017

23:00

Скажіть будь ласка, в мене троє дітей, самому меншому 3 місяці, хочу вийти на роботу на неповний робочий день. На який неповний робочий день я можу вийти, якщо я з 07.30 до 19.30 2 дня працювала 2 дня була вихідна?

Марина

10.03.2017

11:35

Відповідь користувачу Стефанія на повідомлення #197924

Ви можете виходити на умовах неповного робочого часу. Ваш неповний робочий день може бути будь-якої тривалості, просто узгодьте це питання з роботодавцем.
"...якщо я з 07.30 до 19.30 2 дня працювала 2 дня була вихідна..." це не схоже на режим неповного робочого часу. Задокументуйте правильно ваш відпрацьований робочий час.

Стефанія

10.03.2017

13:55

Відповідь користувачу Марина на повідомлення #197945

Це мій повний робочий день до того як я пішла в декретів. Я хотіла знати на який неповний робочий день я могла розрахорвати, але я зрозуміла що це потрібно узгодити з начальником. Дякую за консультацію

Стефанія

11.03.2017

18:02

[Видалено автором]14

Модератори:


Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

 
 

Профайл Особистий
кабінет