Logo MCFR
ГоловнаФорум

ДОДАТКОВА ВІДПУСТКА ЗА НЕНОРМОВАНИЙ ДЕНЬ

ОленаД

16.01.2017

09:02

Відповідь користувачу wissend на повідомлення #196222

Дякую!

Ірина

12.07.2017

15:05

Добрий день! Підскажіть будь ласка, чи обов"язково надається відпустка за ненормований робочий день, якщо завідувач комунального закладу культури (бібліотекар) працює в селищі з чисельністю населення 1100 чол, бібліотечний фонд 5 тис екз, 40 год робоча неділя з графіком роботи з 9 до 18 година перерви , в колдоговірі центральної районної бібліотеки встановлено таку доплату. Людина не перевантажена, але наполегливо вимагає таку відпустку. Дякую.

Людмила

07.08.2017

11:55

Доброго дня! Чи надається додаткова відпуска за ненормований робочий день директору центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді? Якщо так то, як правильно оформити? На яку законодавчу базу спиратися? Ми склали колективний договір, де чітко все прописали. Всім працівникам надається додаткова відпустка і директора вписали, але їй додаткову відпустку не підписують, говорять що вона не має права на неї. Допоможіть будь-ласка розібратись. Дякую за любу інформацію.

Надія

05.09.2017

09:51

Добрий день! Підкажіть будь ласка, чи має право працівник, який працює неповний робочий день на додаткову відпустку за ненормований робочий день?

Інна Федорченко

05.09.2017

10:22

Доброго дня,Надіє! відповідно до п.2 2. РЕКОМЕНДАЦІЙ щодо порядку надання працівникам з ненормованим робочим днем щорічної додаткової відпустки за особливий характер праці -Ненормований робочий день не застосовується для працівників, зайнятих на роботі з неповним робочим днем.

Надія

05.09.2017

10:53

А з неповним робочим тижнем так само?

Оксана

19.09.2017

17:48

Доброго дня. Допоможіть будь ласка розібратись у правильності надання відпустки.
У колективному договорі установи (державна служба) передбачено надання додаткової оплачуваної відпустки працівникам, які виконують функції з обслуговування та робота яких пов'язана з використанням копіювальної техніки (не державні службовці) - 4 календарні дні.
У штатному розписі установи передбачено 3 посади працівників з числа обслуговуючого персоналу, по одній штатній одиниці - у відділі адміністративно-господарського забезпечення, фінансовому відділі та відділі ІТ забезпечення. Робота цих працівників безпосередньо пов'язана із використанням комп’ютерної техніки в тому числі копіювальної техніки.
Однак додаток з переліком посад, які мають право на цю додаткову відпустку відсутній.
Як визначити, кому з працівників слід надавати цю щорічну додаткову відпустку? Чи обов'язково має бути додаток до колективного договору з переліком посад чи можна закріпити дані посади наказом по установі?
До якого виду відпусток слід віднести відпустку за роботу з використанням копіювальної техніки відповідно з постановою КМУ від 17.11.1997 № 1290 за умовами праці?
Як вести облік відпрацьованого часу для надання цього виду відпустки? Чи потрібно проводити атестацію робочих місць за умовами праці для надання відпустки за роботу з використанням копіювальної техніки?

wissend

20.09.2017

10:20

має бути додаток до колективного договору з переліком посад, якщо питання додаткових відпусток в частині визнання права уже прописано у Колдоговорі... додаткова відпустка за особливий характер праці (ч.2 Списку) не потребує проведення атестації робочого місця...

Інна Федорченко

20.09.2017

10:38

Оксано, доброго ранку!
Позицією 58 підрозділу «Інші види виробництв» розділу ХХІІ «Загальні професії за всіма галузями господарства» Списку № 1290-2 установлено право працівників, які працюють на електронно-обчислювальних та обчислювальних машинах та Позицією 42 підрозділу «Інші види виробництв» розділу ХХІІ «Загальні професії за всіма галузями господарства» Списку № 1290-2 Оператор копіювальних та розмножувальних машин, електрофотограф, безпосередньо зайняті на електрографічних репродукційних апаратах на щорічну додаткову відпустку за особливий характер праці, зокрема відпустку за роботу за комп’ютером, тривалістю до чотирьох календарних днів.
Конкретна тривалість щорічної додаткової відпустки за особливий характер праці встановлюється колективним чи трудовим договором залежно від часу зайнятості працівника в цих умовах (ч. 2 ст. 8 Закону про відпустки). Отже, встановлення відпустки за роботу за комп’ютером наказом роботодавця є неправомірним.
Для надання щорічної додаткової відпустки за особливий характер праці законодавством не встановлено вимоги щодо проведення атестації робочих місць за умовами праці.

Оксана

20.09.2017

10:50

Відповідь користувачу Інна Федорченко на повідомлення #201992

Щиро дякую за відповідь.

Модератори:


Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

 
 

Профайл Особистий
кабінет