Logo MCFR
ГоловнаФорум

На період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, прийнято двох працівників

Donna

12.07.2017

19:19

Працівник Максименко, має основне місце роботи -іде у відпустку по догляду за дитиною до трьох років.На період цієї відпустки на місце основного працівника прийнято Григоренко, яка пропрацювала рік і пішла також у відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. Знову на посаду основного працівника (Максименко) прийнято Тимченко.Таким чином на посаді основного працівника (Максименко) фактично прийнято двоє людей(Григоренко і Тимченко). Працівник Григоренко хоче перервати свою відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та вийти на роботу, але на даній посаді працює Тимченко.Як поступити в даній ситуації??Чи має хтось з них перевагу на залишення на посаді..?

Інна Федорченко

13.07.2017

13:12

Коли Тимченко оформлювали на посаду зазначили до фактичного виходу Максименко або Григоренко,тому звільняєте на п.2.ст.36.

Модератори:


Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

 
 

Профайл Особистий
кабінет