Logo MCFR
ГоловнаФорум

правильне оформлення наказу про догану

Олена Борисівна

06.07.2012

12:36

konovalova68@i.ua писал(а):
чи можна в наказ про прийом включити пункт про те, що працівник ознайомлений з правилами внутрішнього трудового розпорядку.
Наказ - це розпорядчий документ. То кому директор має наказати щодо ПВТР? Кадровику, щоби не забув ознайомити нового працівника з ПВТР? Чи новому працівнику, щоби він не відмовлявся від ознайомлення? Чи відразу обом? Навіть якщо директор щось комусь і накаже, все одно слід документально закріпити факт ознайомлення....

Наталія

12.05.2015

22:15

Здравствуйте. Подскажите как правильно написать приказ с вынесением выговора. Учитель не провёл предметную неделю согласно годового плана и был на эту неделю отдельный приказ

Наталія

12.05.2015

22:15

Здравствуйте. Подскажите как правильно написать приказ с вынесением выговора. Учитель не провёл предметную неделю согласно годового плана и был на эту неделю отдельный приказ

AnnaKaminskaya

13.05.2015

10:44

Відповідь користувачу Наталія на повідомлення #170101

Спочатку, до застосування дисциплінарного стягнення власник або уповноважений ним орган повинен зажадати від порушника трудової дисципліни письмові пояснення, відповідно до ст.149 КЗпП. Також, відповідно до вимог ст 148 дисциплінарне стягнення застосовується власником або уповноваженим ним органом безпосередньо за виявленням проступку, але не пізніше одного місяця з дня його виявлення, не рахуючи часу звільнення працівника від роботи у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю або перебування його у відпустці. Дисциплінарне стягнення не може бути накладене пізніше шести місяців з дня вчинення проступку. Ми пишемо так (приблизно): "Про застосування дисц.стягнення до Іванова М.П." Враховуючи недбале ставлення до своїх посадових обовязків, що підтверджується актом службової перевірки відносно Іванова М.П. від......№....., відповідно до статей 147-149 КЗпП України, наказую Застосувати до Іванова М.П., начальника відділу іхтіології, дисциплінарне стягнення у вигляді догани за недбале ставлення до своїх посадових обовязків. Підстава: доповідна записка заступника начальника з питань іхтіології від.... та пояснення Іванова М.П.

Яніка

29.10.2015

20:52

Уже знаю, що 2 догани не означають подальшого звільнення, бо звільнення є видом дисциплінарного провадження наряду із доганою. Але коли виникає необхідність і справді звільнити працівника насамперед через некомпетентність і у нього вже є догани, то які мають бути дії кадровика і керівництва в такому випадку. Як правильно звільнити такого працівника, які підстави?

dvs_lg

11.01.2017

21:59

Відповідь користувачу Яніка на повідомлення #180029

Яніка, некомпетентність (звільнення за п. 2 ст. 40 КЗпП) може бути доведена в порядку атестації. Без цього можна говорити лише про систематичне невиконання працівником без поважних причин обов'язків, покладених на нього трудовим договором або правилами внутрішнього трудового розпорядку, якщо до працівника раніше застосовувалися заходи дисциплінарного чи громадського стягнення - звільнення за п. 3 ст. 40 КЗпП, при цьому конкретно пред'явити, який пункт трудового договору, ПВТР чи посадової інструкції систематично не виконується.

Оксана

13.02.2017

11:39

Доброго дня! Як правильно оформити розпорядження про оголошення зауваження державному службовцю? Дякую!

Надія

16.06.2017

10:40

доброго раночку! Прошу Вашої допомоги у такому питанні.
1. Працівник порушує свої трудові обовязки, безвідповідально відноситься до своїх трудових обовязків.
2. Яка послідовність того, щоб надати йому - усне попередження, потім догану із зняттям премії.
тому, в мене питання - як це все правильно оформити "задокументувати". (на підприємстві проф.союзу не має).
Дуже Вам буду вдячна.

Інна Федорченко

16.06.2017

11:51

Доброго ранку!За порушення трудової дисципліни до працівників можна застосовувати один із таких видів стягнень:
догана;
Звільнення
Обираючи вид стягнення,необхідно врахувати ступінь тяжкості проступку працівником.Факт вчинення дисциплінарного проступку має бути належним чином зафіксований за допомогою акта,довідки,доповідної записки тощо.
Для оголошення догани роботодавець повинен зажадати від порушника труд.дисципліни письмових пояснень (ч.1ст.149КЗпП).
ОГОЛОСИТИ ДОГАНУ:
МАК Оксані Володимирівні,інспектору з кадрів,за порушення трудової дисципліни(несвоєчасно підготовка звітів до військкомату).
Підстава:доповідна записка,акт про відмовуМак О.В. надати письмові пояснення причини неподання звітів.

Модератори:


Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

 
 

Профайл Особистий
кабінет