Logo MCFR
ГоловнаФорум

особова картка

Інна Федорченко

11.05.2017

10:11

Доброго дня!Особова картка є обов'язковою обліковою формою,яку створює і використовує в роботі організація,а не особистим документом працівника.Тому,організація видати особову картку на запит звільненого працівника не тільки не може ,а не має права.

Марина

11.05.2017

11:12

Відповідь користувачу на повідомлення #199642

Особові картки мають зберігатися 75 років, тому ви не можете віддати ці документи працівникам. Надайте завірену копію.

Надія

24.05.2017

10:24

доброго дня! допоможіть будь-ласка розібратися з таким питанням. Працівників приймала на роботу вищестояща організація всі особові справи оформлювали вони, потім особові справи передалися разом з трудовими книжками нам. Зараз ми ці справи ведемо. Питання в тому - чи потрібно заводити нові особові картки, так як у попередніх картках назва організації записана та що передала ці справи та код ЄДРПОУ, чи потрібно зробити виправлення?як правильно це зробити щоб були особові справи в порядку. Дякую

star.dnepr

05.07.2017

20:22

Добрий день!
Дорогі експерти, підскажіть, будь-ласка, з приводу заповнення Особової картки працівника...  Працівник перебував на обліку у Центрі зайнятості, відповідно і останній запис у трудовій книжці від Центра зайнятості... В п. 6  "останнє місце роботи" та п. 8 "дата та причина звільнення"  Особової картки працівника вказувати Центр зайнятості чи підприємство, з якого працівника звільнено в останнє? Період перебування в Центрі зайнятості входить в стаж роботи (п. 7 Особової картки працівника)
Дякую!

Інна Федорченко

06.07.2017

09:23

Доброго ранку!Краще зазначити останнє мімце роботи,адже ця інформація більше говорить про пррфесійні,ділові якості працівника.

star.dnepr

07.07.2017

20:19

Відповідь користувачу Інна Федорченко на повідомлення #200803

Дуже дякую!

Светлана Ярема

21.07.2017

14:46

Колеги, порадте, якщо працівниця змінила прізвище після одруження необхідно вносити зміни до особової картки?гарно дякую!

Інна Федорченко

21.07.2017

15:19

Звичайно,необхідно.У додаткових відомостях можна зазначити:прізвище "Вовк" змінено на "Коваль"у зв'язку з реєстрацією шлюбу (наказ від...#...).У п.1 закреслити старе прізвище і написати нове.

Аня

22.07.2017

22:49

Добрий вечір! Як правильно записати відпустку в особовій картці, якщо працівнику надається щорічна основна, додаткова за ненормований робочий день і за роботу за компютером? Розписати усі відпустки окремо чи написати Щорічна основна і загальна кількість днів?

Марина

24.07.2017

09:43

Відповідь користувачу Аня на повідомлення #201018

Доброго ранку. Ви можете розписати (даний варіант більш докладний, зрозумілий і в наказі ви теж зазначаєте всі ці відомості) або вказувати загальну кількість (в цьому випадку краще писати щорічна, бо і основна і додаткова відноситься до щорічних відпусток).

Модератори:


Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

 
 

Профайл Особистий
кабінет