Logo MCFR
ГоловнаФорум

Перевірка на підприємстві

Елена

03.02.2017

11:16

Добрый день! Подскажите пожалуйста, имеет ли право Держпраци проверять планово предприятие каждый год. Ситуация следующая, в июне прошлого года наше предприятие посещала плановая комплексная проверка Держпраци нашей области, в плане проверок этого года также указано наше предприятие с пометкой (высокий уровень риска) и это при том, что на нашем предприятии никогда не работало более 170 человек - это средний риск: проверки не чаще 2-х раз в год.

Egoza

01.06.2017

10:49

Доброго дня!
Не можу зорієнтуватися в розділах форуму, отож, можливо, не туди опублікую своє запитання, але готова вислуховувати конструктивну критику)))
Отож запитання: набула чинності Постанова Кабміну від 26.04.2017 №295... Дуже цікавить думка експертів щодо повноважень, якими віднині наділені органи місцевого самоврядування: це має бути окремий відділ? Як розрахувати чисельність працівників? Хто навчатиме новим обов’язкам? Як здійснювати повноваження на сьогоднішній день, ураховуючи відсутність реєстру інспекторів і т.д.? Дуже буду вдячна за всі висловлені думки!

Людмила

17.01.2018

09:11

Доброго дня! Звертається до вас кадровик комунального підприємства - водоканалу. В графіку перевірок Державної регуляторної служби наше підприємство цього року є на перевірку. Скажіть, будь ласка, які питання перевіряє дана служба, мене цікавить робота кадровика? Дякую.

Модератори:


Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

 
 

Профайл Особистий
кабінет