Logo MCFR
ГоловнаФорум

Профнавчання - стажування

sergejukhanenko

11.06.2012

10:05

Доброго дня! Допоможіть вирішити ситуацію. Згідно договору про професійне навчання безробітних між центром зайнятості та підприємством, останнє зобовязувалось провести професійне навчання 1 особи. Однак, по підприємству, таке навчання було оформлено як стажування (видано наказ, закріплено відповідальну особу і т.д.) хоча на момент проходження такого навчання особа, яка навчалась не була працівником підприємства (оскільки зареєстрована в центрі зайнятості як безробітний, що потребує професійної підготовки, перепідготовки та/або підвищення кваліфікації). Підозрюю, що початково була допущена помилка, оскільки, виходячи з положень Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, стажуванню підлягають новоприйняті працівники до початку самостійної роботи. Як можна виправити допущену помилку (якщо це дійсно помилка)? І чи повинне підприємство здійснити оплату праці особі, яка навчалась за період такого "стажування"? Дякую!

Олена Борисівна

14.06.2012

13:08

sergejukhanenko писал(а):
Згідно договору про професійне навчання безробітних між центром зайнятості та підприємством, останнє зобовязувалось провести професійне навчання 1 особи. Однак, по підприємству, таке навчання було оформлено як стажування (видано наказ, закріплено відповідальну особу і т.д.) хоча на момент проходження такого навчання особа, яка навчалась не була працівником підприємства (оскільки зареєстрована в центрі зайнятості як безробітний, що потребує професійної підготовки, перепідготовки та/або підвищення кваліфікації). Підозрюю, що початково була допущена помилка, оскільки, виходячи з положень Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, стажуванню підлягають новоприйняті працівники до початку самостійної роботи.
А чому ви, вивчаючи питання щодо одного виду стажування, читаєте НПА, що регламентує інший вид стажування? Чому б вам не почитати Цитата:
ЗАТВЕРДЖЕНО наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 25 лютого 2008 р. N 82 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 19 березня 2008 р. за N 226/14917 [b]Порядок та строки надання дотації роботодавцю для забезпечення молоді, яка отримала вищу або професійно-технічну освіту, першим робочим місцем[/b]
:?: Розібратися в цьому питанні і правильно оформити документально вам допоможе стаття "Стажування за направленням центру зайнятості: вигідно для роботодавця" (журнал "КАДРОВИК. Трудове право і управління персоналом", № 1, 2/2010): Цитата:
Сьогодні Державна служба зайнятості пропонує роботодавцям чимало соціальних послуг, які є фінансово цікавими для підприємства. Одна з таких послуг — стажування фахівців або робітників на підприємстві за направленням центру зайнятості. Заробітна плата працівникові за час стажування виплачується службою зайнятості у вигляді матеріальної допомоги. За результатами стажування може бути прийнято рішення про подальшу роботу на підприємстві. Отже, користь для роботодавця є беззаперечною. Розглянемо практичні ситуації, що виникають під час стажування, та їх документальне оформлення Ключові слова: стажування безробітного за направленням центру зайнятості, професійне навчання безробітних на виробництві, договір між центром зайнятості та підприємством про стажування безробітних, наказ про зарахування на стажування Продовжуємо розмову про соціальну послугу Державної служби зайнятості, яка є фінансово цікавою для будь-якого роботодавця, — стажування фахівців або робітників на підприємстві за направленням центру зайнятості. Сьогодні у центрі нашої уваги — оформлення результатів стажування Ключові слова: стажування безробітного за направленням центру зайнятості, професійне навчання безробітних на виробництві, відрахування стажиста, оплата листка епрацездатності стажиста, запис у трудовій книжці про стажування безробітного
Ви можете замовити цей та інші номери журналу «КАДРОВИК. Трудове право і управління персоналом» за телефоном 0(44) 586-56-06, або за допомогою сервісу Миттєва передплата. Менеджери відділу передплати Видавничого дому МЦФЕР самi Вам зателефонують, або завітайте до інтернет-магазину Видавничого дому МЦФЕР.

Інна

30.03.2016

12:09

Добро дня! Я офіс-менеджер-початківець. У керівництва виникли питання по присвоєнні кваліфікації працівникам. Якщо, наприклад, у працівника за дипломом спеціальність "Обслуговування і ремонт поліграфічного обладнання" кваліфікація механік, а за штатним розписом на підприємстві "Друкар флексографічного друку". Інший випадок : спеціальність за дипломом молодшого спеціаліста "Слюсар з ремонту автомобілів",а за штатним розписом "Друкар флексографічного друку". Чи потрібно працівникам додатково проходити якесь навчання. Якщо так, то яким чином можна це зробити? Дякую.

Модератори:


Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

 
 

Профайл Особистий
кабінет