Logo MCFR
ГоловнаФорум

Освіта кадровика

Eshton

18.11.2013

15:35

Доброго дня, працюю секретарем - освіта вища технічна, з'явилась потреба зайнятись кадрами, не хочу просто в сліпу так би мовити робити, хочу й можу отримати відповідну освіту. Але де в Україні можна отримати відповідну освіту? І яка освіта повинна буди? В рідному місті (м. Дніпропетровськ) взагалі нічого не має, лише для державних службовців 2га вища. Підкажіть, будь ласка.

chernomorskoe88

20.11.2013

09:39

eshton писал(а):
Доброго дня, працюю секретарем - освіта вища технічна, з'явилась потреба зайнятись кадрами, не хочу просто в сліпу так би мовити робити, хочу й можу отримати відповідну освіту. Але де в Україні можна отримати відповідну освіту? І яка освіта повинна буди? В рідному місті (м. Дніпропетровськ) взагалі нічого не має, лише для державних службовців 2га вища. Підкажіть, будь ласка.
В Одеському політехнічному університеті є гуманітарний факультет із спеціальністю "документознавство та інформаційна діяльність". Можливо Вам це буде впригоді.

ОльгаКа3нка

20.11.2013

11:56

http://www.shop.mcfr.com.ua/ua/catalog/kadry/biblioteka_kadrovika/#desc http://www.shop.mcfr.com.ua/ua/catalog/seminars/item_10398/ також у Дніпропетровську є курси з професії "інспектор відділу кадрів"

Ірина Миколаївна

20.11.2013

12:17

У журналі "Кадровик-01" № 5/2013 була консультація "Яку освіту повинен мати інспектор з кадрів?" Цитата: Фаховою освітою для працівника кадрової служби можна вважати: • Діловодство • Документознавство та інформаційна діяльність • Управління персоналом і економіка праці • Правознавство. Також запрошую Вас на наші Курси підвищення кваліфікації керівників і працівників кадрових служб.

DR

21.11.2013

16:12

В Національній металургійній академії України, яка знаходиться в м. Дніпропетровську є факультет "Документознавство та інформаційна діяльність"

Eshton

21.01.2014

12:29

О,а коли їм подзвонила, нічого не відповіли. Дякую.

Модератори:

Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

Профайл Особистий
кабінет