Logo MCFR
ГоловнаФорум

Доплата за ведення військового обліку

Надія

23.03.2017

10:43

Доброго ранку! Підскажіть мені будь-ласка, якщо у наказі про призначення відповідального за ведення військово-облікової роботи змінено посаду відповідального (відповідальна особо та сама), потрібно робити зміни у наказ чи видати новий??? Якщо зміни, то як має виглядати наказ?? з цим у мене теж є проблема((((( Дякую

Денис

29.03.2017

22:14

Дайте, будь ласка, відповідь на питання: чи маю я право на доплату 50% за ведення обліку військовозобовязаних та призовників? З 08.09.2015 працювала на посаді інспектора з кадрів й виконувала поточну роботу кадровика. В посадовій інструкції не було передбачено ведення обліку військовозобовязаних, але наказом по підприємству від 25.03.2016 на мене поклали обовязки ведення обліку віськовозобовязаних. З 26.03.2016 були внесені зміни до посадової інструкції про ведення обліку військовозобовязаних на підставі наказу. Доплата не здійснювалася по цей день. Чи є це порушенням законодавства про оплату працівникові?

moykadrovyk

30.03.2017

21:41

Відповідь користувачу Денис на повідомлення #198594

Якщо в посадовій інструкції кадровика передбачено ведення обліку військовозобовязаних то оплати може і не бути. А може і бути - якщо про це чітко вказати в наказі про призначення відповідального за ведення військового обліку. На розгляд керівника організації ви маєте право на доплату у розмірі до 50 відсотків посадового окладу. Якщо в наказі про призначення відповідального за ведення ВО не було вказано про доплату, а зараз, із збільшенням роботи та відповідальності, це питання актуальне - то можна створити окремий наказ про доплату, щоб бухгалтерія могла проводити розрахунок. Посадова інструкція не є підставою для нарахувань коштів.

Дар'я

30.05.2017

17:19

Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка, чи враховується до мінімальної зарплати в 3200 доплата % за ведення військового обліку? Якщо так, то чому?

Вол

30.05.2017

19:49

Відповідь користувачу Дар'я на повідомлення #200149

[Видалено автором]14

marinka2204

04.07.2017

18:09

Ольга писал(а):
NatChemi писал(а):
Шановні експерти!
Напевно, це питання "набило оскомину", але все ж таки: чи має право начальник відділу кадрів вести в/о і отримувати за це доплату, передбачену Положенням №377? Адже нач.ВК також працівник ВК, хоч і керівник?

Заздалегідь дякую за роз`яснення!

також цікавить дане питання



Мене також цікавить це питання. Однак, на одному з сайтів знайшла таку відповідь: зазначені види доплат не встановлюються керівникам закладів і установ, їхнім заступникам, керівникам структурних підрозділів цих закладів і установ та їхнім заступникам.

Вк

04.09.2017

11:48

Доброго дня. В постанові Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 р. № 921 є затверджений ПОРЯДОК організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних п.11 "За наявності на військовому обліку в державних органах, на підприємствах, в установах та організаціях менше 500 призовників і військовозобов’язаних обов’язки щодо ведення військового обліку покладаються на посадову особу кадрового підрозділу або служби управління персоналом, якій встановлюється доплата у розмірі до 50 відсотків посадового окладу,крім державних службовців."
Підкажіть, будь-ласка, чи встановлюється доплата 50% від посадового окладу інспектору відділу кадрів, якщо в нього в посадовій інструкції непередбачено ведення військового обліку. Посада атестована, а не вільний найм.

Анна

11.09.2017

14:34

Добрий день. питання - працюю в установі секретарем-друкаркою, та інспектором з кадрів на умовах сумісництва посад. чи має виплачуватись мені доплата до 50% посадового окладу за ведення військового обліку, за умови що в посадових інструкціях його немає.
інспектор з кадрів 0,5 ставки, секретар ставка

Анна

11.09.2017

14:36

[Видалено автором]14

Модератори:


Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

 
 

Профайл Особистий
кабінет