Logo MCFR
ГоловнаФорум

Наукова пенсія

Марина

04.04.2017

21:52

Відповідь користувачу NatChemi на повідомлення #198777

Якщо буде здійснено звільнення, потім прийняття, то повідомлення в ДФС подавати обов'язково. Щодо наукової пенсії, на жаль, не підкажу.

NatChemi

06.04.2017

19:20

Дякую!
Нажаль, питання щодо пенсії залишається відкритим

Olena_Moreva

09.04.2017

20:46

Посада держслужбовця підлягає скороченню .Особа є ліквідатором аварії на Чорнобильській АЕС 1 категорії Чи можливо даній особі згідно з Законом про статус постраждалих на Чорнобильській АЕС вийти достроково на пенсію ?

Ольга

02.06.2017

09:13

Відповідь користувачу Olena_Moreva на повідомлення #198924

Особам, які працювали або проживали на територіях радіоактивного забруднення, пенсії надаються із зменшенням пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» (ч. 1 ст. 55 ЗУ «Про статус і соціальний захист громадян,
які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»).
Так, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС:



які працювали у зоні відчуження з моменту аварії до 1 липня 1986 року незалежно від кількості робочих днів, а з 01.07.1986 по 31.12.1986 не менше 5 календарних днів — пенсійний вік зменшується на 10 років;


які працювали у 1987 році у зоні відчуження не менше 14 календарних днів — 8 років;


які працювали з 1 липня 1986 року по 31 грудня 1986 року у зоні відчуження від 1 до 5 календарних днів, у 1987 році - від 10 до 14 календарних днів, у 1988 році - не менше 30 календарних днів, на діючих пунктах санітарної обробки населення і дезактивації техніки або їх будівництві - не менше 14 календарних днів у 1986 році — 5 років.




Модератори:


Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

 
 

Профайл Особистий
кабінет